Modern Hostel

Modern Hostel
Nazwa Podróżnika: Modern Hostel
Kategoria Podróżnika:
Podróżnika Opis:

Modern Hostel we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce, nie tylko do jednorazowego noclegu, ale wielu noclegów, jeżeli planujecie Państwo dłuższy pobyt w stolicy Dolnego Śląska. Wnętrze Modern Hostelu, jak sama nazwa już mówi, jest modernistyczne, ale w stylu minimalistycznym, gustownie urządzone z troską o najdrobniejszy detal. Wszystko po to, by Państwo czuli się w tym miejscu nie tylko jak Hostelu, który służy wyłącznie do noclegu.

Modern Hostel zlokalizowany jest na kilku ulicach Wrocławia: Sikorskiego 11/1, Św. Macieja 11/1B, Pobożnego 25 oraz ul. Głowackiego. W każdym z tych miejsc znajdziecie Państwo nocleg w pokojach i apartamentach (z łazienkami) dla podróżujących grup przyjaciół, znajomych oraz całych rodzin. Od Modern Hostelu do centrum miasta jest bardzo niedaleko: można szybko dostać się do starej części Wrocławia, pełnej zabytków i różnych atrakcji turystycznych. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki w bliskiej odległości od Hostelu.

Oferujemy Państwu konkurencyjne względem innych miejsc noclegowych ceny za nocleg, które przy rezerwacji na dłuższy pobyt są jeszcze niższe. W naszym Hostelu znajdą Państwo nie tylko komfortowy nocleg, ale i odpoczynek po podróży, atmosferę pozwalającą na relaks oraz miłą i pomocną obsługę. Zapraszamy do Modern Hostelu we Wrocławiu, do miejsca, które na pewno spełni Wasze oczekiwania i pozostanie w pamięci. Rezerwacji pokoju lub apartamentu można dokonać przez Internet na stronie Hostelu albo zadzwonić do nas pod podany nr telefonu.

Podróżnika WWW: hostel wrocław
Podróżnika Miejsce: ul. Sikorskiego 11/1 53-659 Wrocław
Podróżnika Telefon: 669844688
Podróżnika Nip: 8951415029
Podróżnika Regon: 933024099
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel
  • Modern Hostel