Royal Taxi

Royal Taxi
Nazwa Podróżnika: Royal Taxi
Kategoria Podróżnika:
Podróżnika Opis:

Firma Royal Taxi zajmuje się nie tylko przewozem osób, ale również świadczy wiele innych usług, między innymi zakupy na telefon, odprowadzenie samochodu, uruchomienie pojazdu, obsługę imprez okolicznościowych, a także drobne przesyłki kurierskie. Z oferty Royal Taxi, można skorzystać siedem dni w tygodniu, przez całą dobę.

Nasze usługi można zamówić nie tylko przez telefon czy Internet, ale także korzystając z wygodnej aplikacji mobilnej. Naszymi taksówkami możemy przewozić jednocześnie nie tylko standardowo cztery osoby, ale także do sześciu osób na terenie większych miast, takich jak Wrocław. Taksówka to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż korzystanie z komunikacji miejskiej. Można ją bez problemu zamówić na określoną godzinę i adres, jest także o wiele bardziej wygodna i można zabrać ze sobą większy bagaż.

W trosce o maksymalne zadowolenie klientów, w taksówkach dostępny jest także internet, co znacznie umili komfort w przypadku dłuższych podroży. Atutem jest także możliwość wygodnego opłacenia kursu przez aplikację mobilną za pomocą karty kredytowej.

Podróżnika WWW: tanie taxi wrocław
Podróżnika Miejsce: Odkrywców 17 53-212 Wrocław
Podróżnika Telefon: 530303020
Podróżnika Nip: 8942818992
Podróżnika Regon: 020936335